In judetul Timis, compania mai opereaza 2 supermarketuri Carrefour Market, in Sannicolau si Lugoj, deschide din 2008.
Carrefour Market Timisoara Dacia isi desfasoara activitatea pe un spatiu de vanzare de aproximativ 640 m.p.
Modelul comercial se axeaza pe o gama de aproximativ 6.300 de produse, iar oferta include peste 1.000 de articole marca proprie Carrefour.
Grupul Carrefour este cel mai mare distribuitor european si cel de-al doilea la nivel mondial. In Romania grupul Carrefour opereaza 25 de hipermarketuri si 42 de supermarketuri.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Energii regenerabile și Green Deal, temele concursului BASF Innovation Hub
Sursa: green.start-up.ro
-
Daniel Ion, Casa del Pan: ”Coca hotărăște pentru mine ce timp am”
Sursa: start-up.ro
-
Cumpăna investește 3 milioane de euro în noua sa fabrică
Sursa: retail.ro
-
6 Minciuni, așa-zise „motive”, care te țin blocată într-o relație toxică
Sursa: kudika.ro
-
Se spune că suntem arhitecții propriei vieți: cum să trăim mai fericiți și să...
Sursa: garbo.ro
-
OTP Bank se alătură programului de susținere a IMM-urilor din domeniul...
Sursa: futurebanking.ro
-
Ucraina a primit rachete Harpoon şi obuziere cu autopropulsie
Sursa: wall-street.ro