Cifra de afaceri a agenÅ£iei Wave Division va fi, la finalul anului 2010, în creÅŸtere cu peste 25 la sută comparativ cu cea din 2009, când a însumat 9,53 milioane lei.
ReprezentanÅ£ii agenÅ£ei se aÅŸteaptă ca ÅŸi anul 2010 să urmeze trendul ascendent din ultima perioadă după ce în 2009 cifra de afaceri a fost cu peste 30 la sută mai mare faţă de cea din 2008.
'Într-o perioadă în care consumatorii sunt expuÅŸi unei avalanÅŸe de oferte la raft, iar companiile se confruntă cu o competiÅ£ie crescută, serviciile specializate de shopper marketing pot face diferenÅ£a între produsele care rămân pe raft ÅŸi cele care ajung in coÅŸul consumatorului. ClienÅ£ii noÅŸtri au înteles acest lucru, iar proiectele pe care le-am derulat de la începutul anului până in prezent au crescut în amploare ÅŸi complexitate' a spus Mihaela Molner, directorul general al Wave Division.
Wave Division, crestere a cifrei de afaceri de 25% in 2010
Cifra de afaceri a agentiei Wave Division va fi, la finalul anului 2010, în crestere cu peste 25 la suta comparativ cu cea din 2009, când a însumat 9,53 milioane lei, se arata într-un comunicat al Wave Division, companie specializata în marketing in-store.Agentia Nationala de Presa - Agerpres
Discutii asupra articolului "Wave Division, crestere a cifrei de afaceri de 25% in 2010":
Opinia cititorilor nostri este importanta pentru noi, 9AM incurajand publicarea comentariilor voastre. Pe site urmeaza sa isi gaseasca locul numai comentariile pertinente, on-topic, prezentate intr-un limbaj civilizat, fara atacuri la persoane / institutii. Ne rezervam dreptul de a elimina orice comentariu care nu corespunde acestor principii, precum si de a restrictiona accesul la comentarii utilizatorilor care comit abuzuri grave sau repetate.
